Ви є тут

У Луцьку стартував Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Волинь-Інвест 2018»

21 вересня у Луцьку розпочався бізнес-форум "Волинь – Інвест 2018". Метою його проведення є активізація діалогу між владою та бізнесом, розвиток існуючих та започаткування нових ділових зв’язків, демонстрація переваг області для потенційних інвесторів, презентація цікавих інвестиційних проектів.

Участь у даному форумі взяли представники міської та обласної влади, органів місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, торгово-промислових палат, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, експертів з міжнародних програм та проектів.

Основним завданням форуму є презентація інвестиційної привабливості Волині, а також пошук реальних інвесторів для майбутніх проектів та нових ринків збуту місцевої продукції сільського та лісового господарства.

Програма включає три тематичних дискусійних платформи, які присвячені питанням «зеленої економіки», промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів,- розвитку сільського та лісового господарства, туризму, культурної, науково-освітньої співпраці.

 

Також у рамках заходу відбувалася виставка досягнень волинських підприємств у галузях сільського господарства, деревообробної, легкої та харчової промисловості, а також сфери послуг.