Ви є тут

У Луцькому районі відбулись урочисті збори з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри

Щороку 12 травня в усьому світі відзначається Всесвітній день медичних сестер, що є ознакою шани і поваги до представників однієї з найбільш потрібних професій. Свято було засноване Міжнародною радою медсестер у 1971 році, в день народження Флоренс Найтингейл – першої англійської сестри милосердя.

11 травня з нагоди професійного свята в залі зібрань Луцької центральної районної лікарні голова районної ради Валентин Приходько, голова районної державної адміністрації Ігор Ярмольський, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, головний лікар Луцької центральної районної лікарні Сергій Коновал, головна медична сестра Яков’юк Алла Олександрівна привітали невтомних трудівниць.

Голова районної ради Валентин Васильович висловив щиру подяку медичним сестрам за невтомну, щоденну працю. Адже, до їх професійного обов'язку входить прояв щирого милосердя до кожного пацієнта. І невипадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Медична сестра – це не лише виконавець лікарських призначень, а повноважний учасник лікувального процесу, перший і головний помічник лікаря, виконуючий святу і прекрасну місію – спасіння, збереження, підтримку, захист здоров'я і життя людини. Потому за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди професійного свята – Дня медичної сестри нагородив Почесною грамотою районної ради: 

Свередюк Ольгу Миколаївнустаршу сестру медичну акушерсько – гінекологічного відділення Луцької центральної районної лікарні;

Федорук Руслану Степанівну– сестру медичну з фізіотерапії фізіотерапевтичного відділення Луцької центральної районної лікарні.