У Лаврові відкрився ДНЗ „Казка”

13 грудня у селі Лаврів відбулась довгоочікувана подія – урочисто відкрився дошкільний навчальний заклад „Казка”. Участь у даних заходах взяли голова районної ради Валентин Приходько, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Боярчук, депутати районної ради: Микола Денисюк, Олександр Бляшук, Вадим Веремчук, Олександр Свирида, Анатолій Никонюк, Лаврівський сільський голова Світлана Герасимчук, голова Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк, представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Наталія Рубльова, гості, батьки, діти.

Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів села.

Голова районної ради Валентин Приходько привітав мешканців села з довгоочікуваним відкриттям дитсадка  та подякував за допомогу і підтримку усім причетним до такої важливої і значимої справи.

Батьки майбутніх вихованців зізналися, що сьогодні вони щасливі не менше, як малі діти, бо збулася їх мрія - до якої вони йшли не один рік. І приміщення перетворилося на сучасний дитячий садочок з світлими кімнатами та комфортними меблями.

В урочистій концертній програмі взяли участь маленькі вихованці дитячого закладу, а також  учні Лаврівської ЗОШ І-ІІІ ст. По завершенню урочистостей гості мали змогу оглянути затишне приміщення дошкільного закладу.

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості», де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.