Щорічний фестиваль новорічно-різдвяних піснеспівів "Різдвяні святки"

Новорічно-різдвяні свята – це радісні свята, очікування якогось дива, бо душа такого потребує. Тому, мабуть у ці дні, коли фантастично горять ліхтарики ялинки, загадково посміхається з покуття дідух, хочеться співати різдвяні колядки, читати вірші, робити добро. Саме в такій атмосфері 14 січня 2020 року в приміщенні будинку культури села Романів відбувся традиційний щорічний фестиваль новорічно-різдвяних піснеспівів "Різдвяні святки". В нинішньому році у цьому дійстві взяли участь художні колективи та гуртки колядників нашого району, а саме: народний аматорський фольклорний колектив „Горлиця” села Романів, дівочий вокальний ансамбль „Перепілочка” села Романів, учні ЗЗСО І-ІІІ ст. села Піддубці та села Романів, Хор „Кредо” церкви Холмської ікони Божої Матері міста Луцька, церковний хор храму Бориса і Гліба села Романів, та колективи клубів села Коршів, Озеряни та Гаразджа.

Участь у даному заході взяв голова районної ради Валентин Приходько, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, депутат районної ради Василь Назарчук, начальник відділу освіти та культури районної державної адміністрації Валентина Рижук.

Загалом за дві години, протягом яких тривав фестиваль зимового фольклору, завдяки аматорам художньої самодіяльності, кожен присутній в залі відчув таємничий дух Різдва, велич приходу Сина Божого у світ.

На завершення дійства голова районної ради Валентин Приходько подякував усім учасникам та організаторам різдвяного дійства, побажав злагоди і добра, щоб Віфлеємська зірка запалила в кожному серці і душі добро, радість і любов, яку б ми змогли понести в сім’ю, в родину.  По завершенню концерту, усі разом проспівали відому колядку „Добрий вечір тобі”.