Сергій Сівак та Андрій Лев вшанували Героїв Небесної Сотні

Біля пам'ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні - Загинули за Єдність України» у Луцьку відбулась панахида за волинянами, українцями, які загинули під час Революції Гідності 2013 – 2014рр.

Разом із громадськістю до вшанування та молитви за Героїв Небесної Сотні приєдналися заступник голови Луцької районної ради Сергій Сівак та заступник керівника, керуючий справвми Андрій Лев.

«Відродження України розпочалось не у 91-му році, а у 2014-му, коли українці виборювали  його своєю кров'ю. Я у той період перебував на Майдані у Києві, але був змушений повернутися в Луцьк, на сесію, адже був тоді депутатом Луцької міської ради. Коли почались розстріли, я розумів, що на місці цих хлопців міг бути і я чи мої товариші.

Для мене Революція Гідності – це вияв бажання бути господарями на своїй землі, ходити по ній із піднятою головою, вільно дихати українським повітрям, не озираючись на сусідів – ні східних, ні західних», - сказав Сергій Сівак.