Районна дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

22 та 23 травня у селі Гірка Полонка проходила районна дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).

Патріотична гра «Джура» має на меті поліпшення виховної роботи з учнівською молоддю на основі традицій і звичаїв українського народу, формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків. Учні змагалися у різних видах та номінаціях: «Перетягування линви», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», змагання  «Пластун», «Бівак», творчо-мистецький звіт «Ватра» та ін.

Привітати і вручити грамоти за участь у змаганнях та кубки завітали керуючий справами, начальник загального відділу районної ради Наталія Муравйова та заступник голови райдержадміністрації Інна Бас. Отож, абсолютними переможцями стала команда Гіркополонківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.