Привітання голови ради з Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби щиро вітаю вас із професійним святом.

Санітарно-епідеміологічна служба залишається ефективною і надійною державною структурою охорони здоров’я населення, яка створює основи національної безпеки держави.

Тільки надійно забезпечивши санітарно-епідемічне благополуччя населення можна відвернути спалахи небезпечних захворювань, згубний вплив на здоров’я людей техногенних катастроф. Усе це визначає особливу роль державної санітарно-епідеміологічної служби.

Немає сумніву, що ви і далі самовідданими зусиллями успішно виконуватимете свою благородну місію.

Бажаю всім працівникам державної санітарно-епідеміологічної служби  міцного здоров’я, щастя, благополуччя, нових трудових звершень в ім’я розвитку України та злагоди в нашому суспільстві.

З повагою Валентин Приходько

голова Луцької районної ради