Привітання голови Луцької районної ради Олександра Омельчука з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів.

Нехай Різдвяна зоря об`єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки та благословляє наші помисли, слова і діла. В цей день звідусіль з’їжджаються до рідної домівки рідні та близькі, навстіж відчинені ворота кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров’я, оберегом горять на святковому столі вогні – так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть в серці почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди.

Від усієї душі бажаю Вам мирного неба над головою, міцного здоров’я, щастя, душевної рівноваги, оптимізму та стійкості духу. Хай у Новому році Вас минають усі негаразди, а Ваші оселі наповняться любов’ю, злагодою та добробутом.

З повагою,

голова Луцької районної ради Олександр Омельчук