Ви є тут

Привітали медичних працівників Луцького району

У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Отож,  16 червня у приміщенні Торчинської районної лікарні панувала святкова атмосфера. Представників найгуманнішої професії прийшли привітати голова районної ради Валентин Приходько та  депутат районної ради Марія Пивовар.

Першим до присутніх звернувся головний лікар  Торчинської районної лікарні Андрій Коновал. Він подякував колективу, який очолює за тисячі врятованих життів, відновлене здоров’я наших земляків, за гуманність та самовіддане служіння громаді Луцького району. У своєму вітальному слові Валентин Васильович, звертаючись до медичних працівників  висловив їм теплі слова вдячності за нелегке служіння громаді і побажав всіляких життєвих гараздів, щоб обрана професія завжди приносила задоволення, додавала ритму і сенсу життя та подарував музичну композицію, а також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника нагородив Почесною грамотою районної ради Малярчук Катерину Ростиславівну – сестру медичну хірургічного відділення Торчинської районної лікарні.


Також голова районної ради Валентин Приходько, голова районної державної адміністрації Ігор Ярмольський, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас взяли участь в урочистих заходах до Дня медичного працівника у Луцькій центральній районній лікарні.

Керівники району висловили найщиріші слова вдячності дружній медичній родині району. Адже, праця медичного працівника завжди була і залишається затребуваною і благородною. Від кваліфікації та професіоналізму працівників найгуманнішої у світі професії залежить здоров’я людей. У медицині немає випадкових співробітників,  тому що саме тут працюють чуйні та турботливі люди, які вдень і вночі рятують людські життя.

Потому очільники району нагородили Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації та районної ради найкращих медичних працівників за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Зокрема, Почесною грамотою районної ради були нагороджені:

Котуха Андрія Петровича - фельдшера Лаврівської амбулаторії  загальної практики сімейної медицини;

Лазька Вячеслава Миколайовича  – завідувача хірургічного відділення Луцької центральної районної лікарні;

Мацієвську Любов Михайлівну – акушерку Гіркополонківської амбулаторії  загальної практики сімейної медицини;

Мельничук Любов Анатоліївну – сестру медичну операційної хірургічного відділення Луцької центральної районної лікарні;

Іванчук Світлану Володимирівну -  лаборанта Лищенської амбулаторії

загальної практики сімейної медицини;

        та Оголошена Подяка голови районної ради:

Поліщук Надії Василівні – оператору комп’ютерного набору Луцької центральної лікарні;

Лавренюк Людмилі Анатоліївні – сестрі медичній загальної практики сімейної медицини Білостоцької амбулаторії  загальної практики сімейної медицини;

Шереметі Руслані Степанівні – сестрі - господині терапевтичного відділення Луцької центральної районної лікарні

Ковальчук Нелі Петрівні - завідувачу Тарасовецького фельдшерсько – акушерського пункту.

З найщирішими вітаннями до своїх колег звернувся головний лікар Луцької центральної районної лікарні Сергій Коновал та головний лікар комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” Оксана Чертюк. В своїй промові керівники установ відзначили здобуті протягом року досягнення, висловили слова подяки трудовим колективам за згуртованість у досягненні поставлених цілей, а також вручили кращим медичним працівникам грамоти та подяки.

Шановні працівники медичної галузі, хочеться побажати усім вам людської щирості, любові, здоров’я, сімейного достатку, родинного тепла та добробуту! Мирного неба вам над головою та будьте щасливі!