Привітали державних службовців Луцького району

23 червня відбулись урочисті збори з нагоди професійного свята - Дня державної служби України!

Державний службовець – особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує високого професіоналізму, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

В день професійного свята, державних службовців Луцького району, щиро привітали голова районної ради Валентин Приходько та голова районної державної адміністрації Ігор Ярмольський.  У своєму вітальному слові очільники району привітали своїх колег, які з повною віддачею працюють на користь району, подякували їм за старанність, завзяття, практичний досвід та відзначили кращих працівників Почесними грамотами і подяками районної ради та районної державної адміністрації.

Після привітань державні службовці отримали у подарунок музичні подарунки за участю працівників районного будинку культури.