Ви є тут

Поїздка у Миколаївську область

           Не минає і дня, щоб в Луцьку районну раду та районну адміністрацію не зверталися б мешканці нашого району з різноманітними запитаннями щодо проходження  військової служби нашими земляками на сході України. І запитання, практично, одні й ті самі, - чи забезпечені всі бронежилетами, чи вистачає продуктів харчування, води, засобів гігієни?

           І не з метою пропіаритися , а щоб дійсно почути з перших вуст  проблеми і потреби військовослужбовців  Луцького району, що проходять службу в   51-й окремій механізованій бригаді і частина якої в даний час перебуває на полігоні Широкий лан Миколаївської області, 19 червня наших воїнів відвідали голова Луцької районної адміністрації Юрій Цейко,  голова і заступник  Луцької районної ради Олексій Гвоздецький та Вадим Веремчук.  Нашим землякам було передано  продукти харчування (згущене молоко, м’ясні та рибні консерви, печиво,  цукерки), питну воду, одноразовий посуд, засоби гігієни та медикаменти. Крім того було зазначено, що  кожна сільська та селищна рада району зібрала кошти, щоб закупити для всіх наших мешканців, яких було мобілізовано до лав Збройних сил України, бронежилети. Так як є певні труднощі з купівлею якісних бронежилетів, то їх буде закуплено і доставлено кожному мобілізованому з нашого району на протязі тижня, де б вони не перебували.  Потрібно зазначити, що ця поїздка – це не разова акція,  Луцька районна рада та адміністрація будуть  і надалі  опікуватися мобілізованими мешканцями нашого району, відправляти необхідні для них речі та продукти харчування, адже наші воїни несуть служби не лише за себе, а й за нас усіх.

        Луцька районна рада та районна адміністрація висловлює подяку за надану допомогу сільським та селищним головам району, голові Іваничівської районної ради Вілентко Віктору та директору Павлівського пивзаводу, фабриці солодощів «Ласка», приватному підприємству «Тиверія», Конгресу азербайджанців Волині, дитячій місії “Україна», приватним підприємцям Шуміку Валентину та Міщуку Василю та іншим не байдужим людям до долі нашої країни.