Ви є тут

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ:

Богдана Шинкарчука призначено виконуючим обов’язки начальника Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області

Наказом ГУ Міндоходів у Волинській області від 18.07.2014 №145-0 на Шинкарчука Богдана Миколайовича покладено виконання обов’язків начальника Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Волинській області.  

Інформаційно – комунікаційний сектор Луцької ОДПІ

 

За шість місяців 2014 року понад 10 тисяч лучан отримали електронні ключі

Лише у червні до електронної подачі звітності з використанням сертифікованого ключа долучилось 135 жителів міста Луцька та Луцького району. Загалом протягом січня – червня 2014 року  10371 заявників стали власниками цифрових підписів.

По це, під час брифінгу з місцевими засобами масової інформації повідомив заступник начальника Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області Андрій Ткачук.

„Послуги електронного цифрового підпису – зручний та сучасний спосіб не тільки спростити документообіг суб’єктам підприємницької діяльності, але й застрахувати свою інтелектуальну власність будь-якому громадянину, який користується електронною поштою”, – запевнив Андрій Михайлович.

Відтак, Луцька ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області ще раз нагадує суб’єктам підприємництва регіону та громадянам, що посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно отримати в Центрі обслуговування платників Луцької ОДПІ, що знаходиться за адресою: місто Луцьк, Київський майдан,4, кабінет 30, телефон для довідок  77-84-94.

Інформаційно – комунікаційний сектор Луцької ОДПІ

 

У випадку відмови продавця товарів надати податкову накладну, платник ПДВ може подати скаргу

Фахівці інформаційно – комунікаційного сектору Луцької ОДПІ інформують  про те, що у випадку , коли  продавець товарів/послуг відмовляється надати податкову накладну, або порушив порядок її заповнення або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі, то покупець таких товарів/послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на такого постачальника.

Ця заява є підставою для включення сум податку до складу податкового кредиту. Таке право зберігається за ним протягом 60 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення чи порядок реєстрації в Єдиному реєстрі.

До заяви потрібно додати копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв’язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.

Нагадаємо, що надходження такої заяви із скаргою є підставою для проведення документальної позапланової виїзної перевірки зазначеного продавця для з'ясування достовірності та повноти нарахування ним зобов’язань з податку за такою операцією.

Довідково: відповідна норма визначена статтею 201 Податкового кодексу  України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями.

                   Інформаційно – комунікаційний сектор Луцької ОЛПІ

Луцька ОДПІ повідомляє про перелік медичних виробів, які підлягають оподаткуванню за ставкою 7 відсотків

З 2 липня 2014 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 01 липня 2014 року № 216 «Про затвердження переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків» повідомляють фахівці інформаційно – комунікаційного сектору.

До зазначеного переліку медичних виробів включено:

- медичні вироби – у значенні, наведеному у Технічному регламенті щодо медичних виробів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2013 року № 753;

- активний медичний виріб, який імплантують – у значенні, наведеному у підпункті 2 пункту 2 Технічного регламенту щодо активних медичних виробів, які імплантують, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2013 року № 755;

- медичний виріб для діагностики in vitro (клінічної лабораторної діагностики) – у значенні, наведеному у підпункті 9 пункту 2 Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2013 року № 754.

Згідно з Положенням про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженим Указом Президента України від 13 квітня 2011 року №467/2011, Міністерство охорони здоров'я України відповідно до покладених на нього завдань, зокрема, інформує та надає роз'яснення щодо здійснення державної політики у сферах охорони здоров'я, санітарно-епідемічного благополуччя населення, протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням, створення, виробництва, контролю якості та реалізації лікарських засобів, медичних імунобіологічних препаратів і медичних виробів.

З урахуванням інформації Міністерства охорони здоров'я України, наданої на запит Міністерства доходів і зборів України щодо медичних виробів, Технічні регламенти до 1 липня 2015 року застосовуються добровільно. Таким чином, обов’язковим документом, який підтверджує належність продукції до медичних виробів, є свідоцтво про державну реєстрацію медичного виробу або підтвердження про державну реєстрацію медичного виробу. Необов’язковими документами є декларація про відповідність та заява про медичні вироби особливого призначення.

Довідково: роз’яснення із зазначеного питання  читайте в листі Міністерства охорони здоров’я України від 10.07.2014 №18.02-04/4041/1563-ф-14.

 Інформаційно – комунікаційний сектор Луцької ОДПІ

Cільгосппідприємства подають дві декларації з податку на прибуток, - Луцька ОДПІ

Про це, під час круглого столу з представниками малого і середнього бізнесу, розповіла заступник начальника Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області Світлана Сава.

«Враховуючи особливий податко¬вий звітний період у сільгосп¬виробників (з 01.07.2013 по 30.06.2014 року) для ви¬значення податкового зобов’язання у 2013/2014 роках слід застосовува¬ти такі ставки податку: з 01.07.2013 року по 31.12.2013 року —  19 відсотків, з 01.01.2014 року по 30.06.2014 року — 18 відсотків»,- зазначила Світлана Євгенівна.

Крім того,  посадовець наголосила на тому, що зі зміною форми декларації з податку на прибуток такі платники мають подати дві декларації:

 з 01.07.2013 року по 31.12.2013 року декларацію затверджену наказом  № 1213;

 з 01.01.2014 року по 30.06.2014 року —   декларацію затверджену наказом  № 872.

При заповненні декларацій сільгоспвиробник повинен зробити у полі 9 особливі відмітки «Податкова декларація платника податку на прибуток, основною діяльністю якого є виробництво сільськогосподарської продукції».

У формі декларації № 1213 за звітний період з 01.07.2013 року по 31.12.2013 року у полі 2 слід зазначити «II — IV квартали», а за пе¬ріод з 01.01.2014 року по 30.06.2014 року у полі 2 «Звітний (податковий) пері¬од 2014 року» декларації № 872 про¬ставляється позначка «півріччя».

«Платники податку на прибуток, для яких базовим звітним (податковим) періодом є календарний рік, подають декларації з цього податку протя¬гом 60 календарних днів, що наста¬ють за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто декларації необхідно подати до 29 серпня 2014 року»,- звернула увагу присутніх Світлана Сава.

Визначене у деклараціях податкове зобов’язання підлягає сплаті до 08 вересня 2014 року.

Довідково: згідно з пунктом 46.2 статті 46 Податкового кодексу України платник податку на прибуток подає разом із відповідною податковою декларацією фінансову звітність.

                                        Інформаційно – комунікаційний сектор Луцької ОДП

ГРАФІК ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ

громадян посадовими особами

Луцької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Волинській області

 

Прізвище, ім’я по -

батькові посадової особи

Посада

Дні та години прийому

1.

Шинкарчук

Богдан

Миколайович

В.о. начальника Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області

ІII вівторок місяця

з 9.00 до 13.00

2.

 Дячук

Віктор

Михайлович

Перший заступник начальника Луцької ОДП ГУ Міндоходів у Волинській області

III п’ятниця місяця

 з 9.00  до 13.00

3.

Павлова

Тетяна

Костянтинівна

Заступник начальника Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області

ІІ та ІV п’ятниця місяця

з 9.00 до 13.00

4.

Сава
Світлана

Євгенівна

Заступник начальника Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області

 

І та ІV вівторок місяця

з 14.00 до 18.00

5.

Ткачук

 Андрій Михайлович

Заступник начальника Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області

 

І, ІІ та ІV середа місяця

з 9.00 до 13.00

6.

Павлючик Ярослав Філаретович

Заступник начальника  Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області – начальник оперативного управління

ІІ вівторок місяця

з 14.00 до 18.00 

ГРАФІК   ВИЇЗНИХ  ПРИЙОМІВ

громадян посадовими особами

Луцької об’єднаної державної податкової інспекції

ГУ Міндоходів у Волинській області 

 

Прізвище,  ім.я  по –батькові посадової особи

         Посада

Дні та години прийому

1.

Шинкарчук

Богдан

Миколайович

В.о. начальника Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області

Кожна друга

середа місяця

з 9.00 до 13.00 год.

2.

Дячук

Віктор

Михайлович

Перший заступник начальника Луцької ОДП ГУ Міндоходів у Волинській області І

Кожна  друга

п’ятниця місяця

з 9.00  до 13.00 год.

3.

Павлова

Тетяна

Костянтинівна

Заступник начальника Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області

Кожна третя

середа місяця

з 14.00 до 17.00 год.

4.

Сава
Світлана

Євгенівна

Заступник начальника Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області

Кожна перша

п’ятниця місяця

з 14.00 до 17.00 год.

5.

Ткачук

 Андрій

Михайлович

Заступник начальника Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області

Кожна четверта

середа місяця

з 14.00 до17.00

6.

Павлючик

Ярослав

Філаретович

Заступник начальника  Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області – начальник оперативного управління

Кожен четвертий

четвер місяця

з 14.00 до 18.00 

Інформаційно – комунікаційний сектор Луцької ОДПІ

І