Ви є тут

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ:

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ МІНДОХОДІВ у ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛУЦЬКА ОБ’ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ МІНДОХОДІВ у ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Київський майдан, 4, м. Луцьк, 43010,  тел. (0332) 77-71-45, факс (0332) 72-92-87

Код ЄДРПОУ 38740938

__________________________________________________________________

 

Головним редакторам газет та інтернет-видання:

«Волинський ринок»

 «Навчання та робота»

«Діалог»

«Афіша Волині»

«Вісник і К»

«Віче – Інформ»

«Сім’я і дім»

«Слава праці»

«Луцький Замок»

«Волинський інформаційний портал»

 

 

11липня  2014 р. №              /10/03-18-06-11

 

Луцька ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області просить надрукувати інформацію згідно текстів, які додаються.

 

Додаток: на     арк.

 

 

 

 Заступник начальника Луцької ОДПІ    

 ГУ Міндоходів у Волинській області                                                                       А.М.Ткачук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Герасимяк

777172


За перше півріччя 2014 року луцький бізнес  сплатив до бюджетів усіх рівнів понад 546 мільйонів гривень,- Луцька ОДПІ

 

За 6 місяців 2014 року платники податків міста Луцька та Луцького району перерахували  до зведеного бюджету України 546,3 мільйона гривень,- інформує Луцька ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області .

До державного бюджету надійшло  274,5 мільйона гривень. Надходження, що формують місцеві скарбниці, в регіоні склали 271,8 мільйона гривень.

Найбільшу суму коштів, що поповнила  дохідну частину місцевої  казни у січні – червні поточного року складає податок на доходи фізичних осіб  із обсягом надходжень 210,1 мільйона гривень.

          «Таких результатів вдалося досягти завдяки спрямуванню всіх зусиль на покращення якості обслуговування та створення максимально комфортних умов для бізнесу і громадян, шляхом усунення адміністративних бар’єрів та вдосконалення ефективності податкового контролю. Нашим головним завданням є розуміння  потреб   платників податків, професійне  консультування та надання  підприємцям та громадянам  сучасних послуг. Очікувані результати такого плідного діалогу – забезпечення наповнення дохідної частини бюджету, а, відтак, і своєчасне фінансування важливих соціальних програм на державному рівні», - підсумувала начальник відділу моніторингу забезпечення доходів і зборів та експрес – діагностики Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області Анна Баранова.

 

Інформаційно-комунікаційний відділ Луцької ОДПІ

 

Електронний кабінет – це можливість контролю розрахунків з бюджетом по податках і зборах в онлайн-режимі

 

Фахівці Луцької ОДПІ нагадують, що для отримання інформації про стан розрахунків з бюджетом по податках і зборах в онлайн-режимі платники податків можуть скористатись послугами онлайн-сервісу Міндоходів – «Електронний кабінет платника податків».

Як і інші працюючі сервіси, особистий кабінет зорієнтований на підвищення рівня комфорту під час взаємодії з контролюючими органами та на скорочення витрат часу для відвідин органів доходів і зборів, зазначають в інформаційно-комунікаційному відділі.

Електронний кабінет платника податків, зокрема, дає змогу побачити стан розрахунків із бюджетом по податках і зборах, підготувати, заповнити й надіслати податкову звітність в електронному вигляді, перевірити звітність на наявність арифметичних помилок, переглянути подану звітність незалежно від способу її подання.

До того ж використання електронного сервісу забезпечує доступ платника податків до податкового календаря, який нагадає користувачу терміни надання податкової звітності та сплати податків і зборів. Окрім цього, клієнт може переглянути свої облікові дані за даними Міндоходів.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється шляхом авторизації на веб-ресурсі Міндоходів за допомогою електронного цифрового підпису.

Щоб отримати ключ електронного цифрового підпису, слід звертатись до Центру обслуговування платників Луцької ОДПІ за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4.

Інформаційно-комунікаційний відділ Луцької ОДПІ

 

Хто є платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ?

 

Відповідно до ст.265 Податкового кодексу України, платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.

Підпунктом 265.1.2 п.265.1 ст.265 ПКУ визначено платників податку в разі перебування об’єктів житлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

- якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

- якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

- якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

 

Інформаційно-комунікаційний відділ Луцької ОДПІ

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР на липень 2014 року

 

15 липня (вівторок)

Закінчується термін сплати:

- збору за провадження торговельної діяльності, діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями (з придбанням торгового патенту) за серпень 2014 року.

Закінчується термін подання:

- звітності, пов’язаної із застосуванням РРО і КОРО(РК) за червень 2014 року, довідки про використані розрахункові книжки, якщо не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв'язку.

18 липня (п’ятниця)

Закінчується термін сплати:

- авансового внеску з єдиного податку за липень 2014 року платниками, віднесеними до 1 та 2 груп.

21 липня (понеділок)

Закінчується термін сплати:

- єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з доходу за червень 2014 року;

- єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з доходу фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та членів сімей таких осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, за II квартал 2014 року.

Закінчується термін подання:

- декларації з податку на додану вартість за червень 2014 року;

- копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за червень 2014 року в електронному вигляді;

- розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства за червень 2014 року;

- декларації з акцизного податку за червень 2014 року;

- податкової декларації зі збору за користування радіочастотним ресурсом України за червень 2014 року;

- податкової декларації зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності за червень 2014 року;

- звіту про суми нарахованої заробітної плати застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (форма № Д4 (місячна)) за червень 2014 року.

29 липня (вівторок)

Закінчується термін сплати:

- авансового внеску з податку на нерухоме майно юридичними особами за II квартал 2014 року.

30 липня (середа)

Закінчується термін сплати:

- податку на додану вартість за червень 2014 року;

- авансових внесків з податку на прибуток за липень 2014 року;

- збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за червень 2014 року;

- акцизного податку за червень 2014 року;

- плати за землю за червень 2014 року;

- збору за використання радіочастотного ресурсу України за червень 2014 року;

- податку на доходи фізичних осіб роботодавцями, які нарахували, але не виплатили своїм найманим працівникам заробітну плату за червень 2014 року;

- збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ за червень 2014 року.

Примітка: Фахівці Луцької ОДПІ повідомляють, що відповідно до статті 57 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації.

Піклуючись про рівномірне наповнення дохідної частини бюджетів, про своєчасне надходження платежів до бюджету, зобов’язання по податках слід сплатити у перші дні цього періоду, не чекаючи його останнього дня.

 

 

 

Дата публікації: 
14-07-2014