Ви є тут

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ:

У Луцькій ОДПІ визначили переможців І етапу конкурсу «Очима дитини про бюджет країни»

 

Шість переможців першого етапу конкурсу дитячої творчості  - це обдаровані учні луцьких загальноосвітніх шкіл, майстерність яких оцінювало компетентне журі.

 «Під час проведення першого етапу конкурсу ми отримали безцінний досвід. Безцінний з огляду на те, що перед податковою службою стоїть надвідповідальне завдання – виховати в суспільстві податкову та митну культуру, зробити розуміння необхідності сплати податків невід’ємною частиною громадянської самосвідомості кожного українця»,- зазначив заступник начальника Луцької ОДПІ Андрій Ткачук.

 Окрім посадовця Луцької ОДПІ творчі доробки луцьких школярів на податкову тематику оцінювали  програмний редактор ТК «Аверс» Ольга Мельник, головний редактор газети «Навчання та робота» Павло Стасюк, викладач дитячої художньої школи Валентина Замкова та голова первинної профспілкової організації працівників Луцької ОДПІ Тетяна Медведчук.

Роботи переможців районного етапу конкурсу передані на розгляд журі на регіональному рівні. За підсумком проведення Всеукраїнського конкурсу власники кращих робіт будуть нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Нагадаємо, що конкурс започаткований Міністерством доходів і зборів України з метою виховання культури сумлінного платника податків та ознайомлення школярів з професією фахівця податкової та митної справи.

 Протягом січня-квітня 2014 року Луцькою ОДПІ проводився перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни» серед дітей віком від 9 до 15 років. Конкурсанти змагались між собою за трьома напрямками: художні твори, комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори, які базувалися на податковій та митній тематиці.

 Переможці І етапу  конкурсу «Очима дитини про бюджет країни»:

 

Художні твори:

 І категорія:

Єлизавета Вільчинська   «Квіти нашої країни»

Живопис (малюнок гуашевими фарбами)

9 років

Боголюбська школа

 ІІ категорія:

Анна Литвак   «Гроші. Сльози. Біль»

Графіка (малюнок олівцем)

13 років

Луцька гімназія №21

 

Комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація):

І категорія – немає

ІІ категорія:

Дар’я Мацюк та Софія Настенко    «Українська натруджена гривня»

Відеоролик

13 років

Луцька ЗОШ І-ІІІ ст.. №15

та

Марія Кохановська     «Україно, процвітай!»

Анімація

12 років

Луцька ЗОШ І-ІІІ ст.. №1

 

Літературні твори:

І категорія:

Кошелюк Владислав   «Бюджет синього лісу»

Казка

10 років

Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради Волинської області

ІІ категорія:

Анастасія Гесть     «Жили собі фінанси»

Вірш

11 років

Луцька ЗОШ І-ІІІ ст.. №13

 

Інформаційно-комунікаційний відділ Луцької ОДПІ

 

 

Від луцького бізнесу до Зведеного бюджету надійшло понад 270 мільйонів гривень

 

 За січень – березень 2014 року від платників податків, які знаходяться на обліку в Луцькій ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області, до Зведеного бюджету надійшло 270,6 мільйонів гривень, у тому числі до Державного бюджету – 143,7 мільйони гривень.

 Найбільша частина надходжень за всіма видами податків припадає на податок на додану вартість – 83,8 мільйони гривен, і  податок на прибуток підприємств - це 53,2 мільйони гривень.

 До місцевого бюджету надійшло 126,9 мільйонів гривень податків і зборів. Найбільшим платежем  у дохідній частині міста та району є податок з доходів з фізичних осіб, який склав 96,2 мільйони гривень та єдиний податок, який збільшився  в порівнянні з минулим роком на 1,5 мільйони і склав 12,4 мільйони гривень.

 Позитивна та стабільна динаміка надходжень стала можливою завдяки сумлінності платників податків та ефективній і налагодженій співпраці  органів Міндоходів та платників, - наголошують у Луцькій ОДПІ.

 

   Інформаційнокомунікаційний відділ Луцької ОДПІ

 

 

Підприємець не має права на податкову знижку, - Луцька ОДПІ

 

Фахівці Луцької ОДПІ нагадують фізичним особам–підприємцям, що вони не мають права на податкову знижку з доходів, одержаних від підприємницької діяльності.

Платник податку на доходи фізичних осіб має право включити до податкової знижки з метою зменшення свого оподатковуваного доходу за наслідками звітного  року, фактично здійснені ним деякі витрати. Перелік витрат, за якими застосовується податкова знижка визначений у пункті 166.3 статті 166 Податкового кодексу України.

При цьому, загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого у вигляді заробітної плати.

Заробітна плата - це основна та додаткова винагорода, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються  платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму.

Наразі, доходи громадянина, які  одержані ним від підприємницької діяльності, не відносяться до заробітної плати, відповідно не підлягають податковій знижці.

Інформаційно-комунікаційний відділ Луцької ОДПІ

 

 

 

 

Кампанія декларування доходів громадян - основна тема «круглого столу» у Луцькій ОДПІ

 

Нещодавно в Луцькій ОДПІ відбувся «круглий стіл» з платниками податків за участі начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Ігоря Невара. Кампанія декларування доходів громадян стала основною темою проведеного заходу.

Начальник управління звернув увагу присутніх, що кампанія декларування доходів громадян триватиме до 1 травня поточного року, а також закликав всіх сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати декларацію.

«Громадяни, які отримували доходи, які не підлягали оподаткуванню при їх нарахуванні чи виплаті, іноземні доходи або доходи від особи, яка не мала статусу податкового агента, обов’язково мають подати річну податкову декларацію до органу доходів і зборів за місцем реєстрації», - зазначив Ігор Валентинович.

Також посадовець акцентував увагу на тому факті, що Декларацію про доходи за новою формою можна подати будь-яким із способів: надіслати засобами електронного зв'язку в електронній формі, особисто громадянином або надіслати поштою до податкової інспекції за місцем проживання. Дізнатись про основні аспекти щодо подання декларацій про майновий стан та доходи бажаючі можуть, відвідавши Центр обслуговування платників при Луцькій ОДПІ за адресою: Київський майдан, 4.

Ігор Валентинович нагадав, що оновлена форма декларації про майновий стан і доходи та інструкція по її заповненню знаходяться на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України у розділі «Законодавство».

 

Інформаційно-комунікаційний відділ Луцької ОДПІ

 

 

 

До уваги платників податків що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами!

 

Луцька ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області повідомляє, що прийом документів на видачу ліцензій та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюється у Центрі обслуговування платників Луцької ОДПІ за адресою: місто Луцьк, Київський майдан, 4, зал № 1  «Надання адміністративних послуг” у вікні № 2 “Приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами” у понеділок та середу з 09.00 год. до 18.15год. (обідня перерва з 13.00год. до 13.45год.).

 

                               Сектор контролю за обігом та оподаткуванням

                               підакцизних товарів Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів

                               у Волинській області

 

 

 

 

 

УВАГА  ШАХРАЇ!

 

В останній час до регіональних підрозділів внутрішньої безпеки надходять заяви та повідомлення від посадових осіб Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області про вчинення шахрайських дій невідомими особами від їх імені, а також, навпаки, від суб'єктів господарської діяльності щодо скоєння стосовно них протиправних дій.

З початку поточного року факти шахрайства мали місце і на території Волинської області та України. Переважна більшість подій має майже однакові обставини.

Так, до посадових осіб суб'єктів господарської діяльності телефонує громадянин, який звертається нібито від імені в.о. начальника Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області із проханням надати гроші за не проведення перевірки фінансової діяльності субєктів господарювання, інших неправомірних вимог.

Враховуючи, що вказані факти підривають авторитет Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області та знижують рівень довіри до працівників органів податкової служби з боку підприємців, у разі отримання інформації про вчинення протиправних дій під видом працівників органів податкової служби або нібито від їх імені, просимо повідомляти міліцію  за телефоном 102 або  управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Волинській області на службовий телефон (0332) 777171, а також особисто звертатись за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4.

 

Інформаційно-комунікаційний відділ Луцької ОДПІ