Перевірка готовності закладів освіти району до нового навчального року

Підготовка закладів освіти до роботи у новому навчальному році та під час наступного опалювального періоду перебуває під постійним контролем та у зоні особливої уваги керівництва Луцького району.

Сьогодні голова районної ради Валентин Приходько, депутат районної ради Олександр Бляшук, радник – консультант голови ради з питань медицини, освіти та зв’язків з місцевими громадами Марина Лукаш у рамках перевірки готовності освітніх закладів району до навчального року відвідали  Буянівську ЗОШ І-ІІступеня, Садівську ЗОШ І-ІІІ ступеня, Воютинську ЗОШ І-ІІІ ступеня, Великоомелянівський НВК.

Під час підготовки до нового навчального року у школах району  проведено цілий ряд робіт. Особлива увага приділяється саме питанням енергозбереження та теплоенергії. Тим більше, що такі заходи дадуть можливість у рази заощадити енергоносії та кошти на них. Основна увага при огляді готовності зверталася на стан системи опалення, покрівлі; якість поточного та капітального ремонту, вигляд фасаду шкільної будівлі.