Ви є тут

Олександр Омельчук та Юрій Ройко відвідали Цуманський ЦНАП

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук разом із радником Юрієм Ройком із робочим візитом побували у Цумані, де відвідали Центр надання адміністративних послуг.

Олександр Омельчук зауважив, що приміщення ЦНАПу, як і внутрішнє його облаштування, - на належному рівні.

Голова Цуманської селищної територіальної громади Анатолій Дорошук розповів, що реконструювати та добудовувати приміщення колишньої селищної ради під ЦНАП розпочали у 2018 році.

«Одразу зі створенням громади ми почали співпрацювати з програмою «Ulead з Європою». Колись то було двоповерхове квадратне приміщення селищної ради. Ми розуміли, що нам доведеться так чи інакше надавати людям послуги на місцях, тому ми вирішили для зручності мешканців облаштували тут ЦНАП», - розповів Анатолій Дорошук.

За його словами, загальна  кошторисна вартість виконаних робіт – 3,5 мільйона гривень.

«Ми повністю завершили ЦНАП, а за те, що виконали усі умови міжнародної програми Ulead з Європою, то ще й отримали 10 комплектів меблів та 10 комплектів комп’ютерної техніки для ЦНАПу», - наголосив голова Цуманської громади.

Радник голови Луцької районної ради Юрій Ройко зауважив, що реконструкція приміщення селищної ради у Цумані із добудовою обійшлася у 3,5 мільйони гривень, тоді як реконструкція вже скандального Рожищенського центру первинно медико-санітарної допомоги вартувала аж 6 мільйонів гривень, за які до кінця внутрішні роботи не завершені і обладнання немає.

 

Більше фото на офіційній сторінці Луцької районної ради у Facebook.