Ви є тут

Оголошується конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Луцької районної ради»

 

Відділом освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької районної державної адміністрації оголошується конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Луцької районної ради» (далі директора ІРЦ). Конкурс проводиться у відповідності до Положення №28/40, затвердженого рішенням Луцької районної ради від 26.06.2018 р.

Повне найменування:

- комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Луцької районної ради».

Юридична адреса інклюзивно-ресурсного центру:

- 43021, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, 67.

Найменування посади:

- директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Луцької районної ради»

Умови оплати праці:

- посада директора ІРЦ прирівнюється до посад педагогічних працівників спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) згідно з переліком педагогічних посад. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора ІРЦ:

- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше п'яти років за фахом.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:

- претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою)  у відділ освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької районної державної адміністрації вул. Кривий Вал, 28, м. Луцьк, 43021 такі документи:

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копію трудової книжки;       

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Подання документів для участі в конкурсному відборі  здійснюється до 14 серпня 2018 року.

У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена на поштовому штемпелі.

У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам, претенденти до конкурсного відбору не допускаються, про що їм повідомляється уповноваженим органом управління.

Документи, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше десяти календарних днів з дати закінчення строку подання документів.

Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

- конкурс проводитиметься  22 серпня 2018 року за адресою: Відділ освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької районної державної адміністрації вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, 43021.

За додатковою інформацією звертатись  у відділ освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької районної державної адміністрації вул.Кривий Вал, 28, м. Луцьк, 43021 тел. 728096, ел. пошта lutsk_osvita@i.ua. Начальник відділу освіти Хомич Олександр Степанович.

Дата оприлюднення:23.07.2018 р.