Нарада медичних закладів району

30 січня у  Луцькій центральній районній лікарні відбулась підсумкова нарада закладів охорони здоров’я Луцького району за результатами роботи 2017 року. Участь у даній нараді взяв голова районної ради Валентин Приходько, голова районної державної адміністрації Ігор Ярмольський, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, головний лікар Луцької центральної районної лікарні Сергій Коновал, головний лікар Торчинської районної лікарні Андрій Коновал, в.о.  головного лікаря  КЗ „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” Оксана Чертюк.

Керівники медичних установ інформували про підсумки діяльності і перспективи розвитку та реформування медичної галузі, функціонування медичних установ в об’єднаних територіальних громадах району.