Нарада керівників закладів освіти Луцького району

13 лютого відбулась нарада щодо результатів діяльності освітньої галузі у 2017 році та завдань розвитку освітньої галузі на 2018 рік.

Участь у даній нараді взяв голова районної ради Валентин Приходько, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту районної державної адміністрації Олександр Хомич, заступник начальника Луцького міськрайонного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій у Волинській області Андрій Касіч, директори загальноосвітніх шкіл району та завідувачі дошкільних навчальних закладів.

У ході засідання були підведені підсумки роботи за 2017 рік та названі пріоритетні завдання на 2018 рік.