Луцька райрада підписала Меморандум про співпрацю з Академією рекреаційних технологій та права

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук підписав Меморандум про співпрацю із ректором Академії рекреаційних технологій та права Людмилою Стасюк.

«У вашій Академії навчаються майбутні юристи, документознавці, спеціалісти з туризму… Це слушні професії на сьогодні,адже після реформи децентралізації, наприклад, архівний відділ повинен бути в кожній громаді. На жаль, фахівців мало. Така ж історія і з кадровиками, яких реально бракує.

Ви готуєте студентів за напрямком туризму. Луцька районна рада надіслали листи до кожної із 15 громад, які є на території району, щоб вони надали вичерпну інформацію по історичних пам’ятках. Ми маємо намір сформувати туристичну мапу Луцького району та розвивати громади в цьому напрямку, а для цього знову ж таки потрібні спеціалісти», - сказав голова райради.

Його радник, депутат Волинської обласної ради Юрій Ройко наголосив, що двері районної ради завжди відчинені для ініціативних студентів, за якими майбутнє.

Олександр Омельчук також розповів професорсько-викладацькому складу Академії про основні соціальні програми Луцької районної ради, зокрема – про соціальне житло для медиків,вчителів, та підтримка бізнес-ідей молоді із подальшим наданням безкоштовних приміщень.

ДОВІДКОВО. В Академії рекреаційних технологій та права навчається близько тисячі студентів за спеціальностями: право, туризм, соціальна робота, інформаційна, бібліотечна та архівна справа, фізична терапія, фінанси, банківська справа та страхування.

Більше фото - на офіційній сторінці Луцької районної ради у Фейсбуці.