Ви є тут

Луцька ОДПІ інформує:

Оновлено перелік моделей, модифікацій РРО дозволених для використання

Луцька ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області повідомляє, що Державна фіскальна служба України наказом від 18 грудня  2017 р. №854 затвердила новий державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Нагадаємо у ньому наводять перелік моделей, модифікації РРО, дозволених до первинної реєстрації, та РРО, первинну реєстрацію яких заборонено.

Відповідно, попередній перелік, який затверджений наказом ДФС від 07.06.17 р. № 406, втратив чинність.

Наказ  від 18 грудня  2017 р. №854

 

                                                       Сектор організації роботи Луцької ОДПІ

 

 

 

 

 

Єдиний соціальний внесок у 2018 році

 

 

Відповідно до прийнятого Верховною Радою України 07 грудня 2017 року Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік» (проект Закону №7000 від 15.09.2017 р.) мінімальна заробітна плата у місячному розмірі з 01.01.2018 р. складе 3 723 гривень.

Таким чином, мінімальний страховий внесок у 2018 році буде становити 819,06 грн. Також зміниться максимальна величина бази нарахування єдиного соціального внеску (далі – ЄСВ). З 2018 року вона буде дорівнювати 15 розмірам мінімальної зарплати (у 2018 році – 55 845 гривень). Відповідно максимальна сума ЄСВ у 2018 році – 12 285,9 гривень.

Фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, а також ті, що на загальній системі оподаткування та провадять незалежну професійну діяльність, у 2018 році     сплачуватимуть за місяць 819,06 гривень.

                                                             Сектор організації роботи Луцької ОДПІ

 

 

 

 

Платники податків надають перевагу електронному формату спілкування з ДФС

Впровадження нових електронних сервісів для платників – одне з першочергових пріоритетних завдань ДФС.

Зокрема, найпопулярніший сервіс – Електронний кабінет платника – на  сьогодні забезпечує 95% послуг для більшості категорій платників податків. Майже 100% активних платників використовують кабінет та отримують сервіси та послуги фіскальної служби он-лайну його приватній частині в електронному вигляді, - інформує єдиний веб-портал ДФС України.

Якщо взяти до уваги, що електронний формат звітування виключає суб’єктивний чинник та корупційні ризики, ДФС і надалі максимально вдосконалюватиме діючі сервіси та пропонуватиме їх нові функціональні можливості з врахуванням потреб і побажань платників податків.

Так, протягом поточного року функціональні можливості Електронного кабінету було розширено вдвічі шляхом впровадження нових сервісів, зокрема, доступу до даних Єдиного реєстру податкових накладних, отримання довідки про відсутність заборгованості тощо.

Удосконалено і діючі послуги, такі як подання звітності, сервіси систем електронного адміністрування, доступ до реєстраційних та облікових даних та інші.

Загалом завдяки саме Електронному кабінету платника  забезпечено електронну взаємодію з контролюючими органами, надано можливість платникам отримувати значну кількість послуг (частина з яких надається без ідентифікації користувача), не відвідуючи  центрів обслуговування платників, створювати та надсилати електронні документи, отримувати в режимі реального часу цілодобовий доступ до інформації з реєстрів та електронних систем без створення та направлення окремих запитів.

Такий сучасний формат взаємодії  значно економить час для реалізації платниками своїх прав та обов’язків згідно з нормами чинного законодавства.

Волинські платники податків теж надають перевагу електронному формату звітування. Разом з тим, в Луцькій ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області звертаються до представників малого бізнесу з проханням активніше впроваджувати в свою діяльність сучасні електронні сервіси.

 

Сектор організації роботи Луцької ОДПІ

 

 

Новий довідник Типів об’єктів оподаткування оприлюднено на офіційному порталі ДФС України

Державна фіскальна служба України оприлюднила оновлений станом на 22 грудня 2017 року довідник Типів об’єктів оподаткування, який необхідний для заповнення форми 20-ОПП.

Відповідно до Порядку повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою N20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

Більш детально про подання повідомлення за ф. №20-ОПП можна ознайомитися в матеріалі «Повідомлення за ф. №20-ОПП: кому та коли подавати»

Сектор організації роботи Луцької ОДПІ