Луцька ОДПІ:

З початку року понад 434 тисячі лучан звернулися до Центру обслуговування платників Луцької ОДПІ

Про це повідомили в управлінні обслугвування платників Луцької ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області.

Протягом січня-липня 2017 року до Центру обслуговування платників Луцької ОДПІ звернулися 434,6 тисячі платників податків, які отримали консультаційні, інформаційні, адміністративні послуги, подавали податкову звітність.

Адміністративні послуги надано 22 595 платникам податків.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків. За сім місяців 2017 року їх видано 8 957.

За реєстрацією книг обліку розрахункових операцій до ЦОПу звернулись

5 329 СПД та 787 - за реєстрацією РРО.

Платниками єдиного податку цьогоріч було зареєстровано 1 964 суб’єкти господарювання, книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку – 1 311.

Надано 1 224 витягів з реєстру платників єдиного податку.

Видано довідок про подану декларацію про майновий стан і доходи 1 176 суб’єктам господарювання.

Довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України, отримали 890 платників.

Нагадаємо, що Центр обслуговування платників Луцької ОДПІ працює з понеділка по четвер з 09-00 години до 18-00 години, у п’ятницю з 09-00 години до 16-45 години, у суботу – з 09-00 години до 13-00 години, неділя – вихідний. Телефон для довідок – 777-190.

Відділ організації роботи Луцької ОДПІ

Декларацію з податку на прибуток необхідно подавати за оновленою формою,-Луцька ОДПІ

Луцька ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області нагадує платникам податку на прибуток, що 9 червня 2017 року набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017 №467 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств» (далі – наказ).

Відповідно до наказу, Державною фіскальною службою України у листі від 30.06.2017 №16989/7/99-99-15-02-01-17 «Про набуття чинності наказу Мінфіну від 28.04.2017 №467» (далі – лист) рекомендовано платникам податку на прибуток підприємств, які звітують щоквартально, подавати податкову декларацію за звітний (податковий) період  (ІІ квартал 2017 року) за оновленою формою.

Подати декларацію з податку на прибуток  підприємств за ІІ квартал 2017 року необхідно до 9 серпня 2017 року, а сплатити податок на прибуток – до 18 серпня 2017 року.

Відповідно до вимог Податкового кодексу України, щоквартально декларацію з податку на прибуток підприємств подають:

- платники податку на прибуток з доходом за минулий 2016 рік понад 20 млн. грн.;

- підприємства, які ліквідуються у ІІ кварталі 2017 року;

- підприємства, які з ІІІ кварталу 2017 року перейшли на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності;

- платники єдиного податку-юридичні особи третьої групи, у разі виплати дивідендів засновникам-юридичним особам та сплати авансових внесків з податку на прибуток підприємств.

Відділ організації роботи Луцької ОДПІ

Останній день подання декларації з податку на прибуток сільськогосподарськими підприємствами –

29 серпня 2017 року

Луцька ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області нагадує сільськогосподарським підприємствам, що 29 серпня 2017 року - останній день подання виробниками сільськогосподарської продукції річної податкової декларації з податку на прибуток підприємств за податковий (звітний) період, який починається з 01 липня 2016 року і закінчується 30 червня 2017 року.

Зазначимо, що сплатити податок на прибуток таким підприємствам слід не пізніше 08 вересня 2017 року.

Відділ організації роботи Луцької ОДПІ

Луцька ОДПІ нагадує, що триває кампанія по сплаті податку на нерухоме майно та плати за землю фізичними особами

Фахівці Луцької ОДПІ Головного управління у Волинській області нагадують про сплату податку на нерухоме майно та плати за землю фізичним особам, які отримали податкове повідомлення-рішення. Сплатити ці платежі платник повинен до місцевого бюджету за місцем розташування об`єкта оподаткування до 29 серпня. У разі несвоєчасної сплати накладається штраф від 10 до 20 відсотків суми податкового боргу, а також пеня.

Звертаємо увагу, що податок на нерухоме майно обчислюється за 2016 рік, при цьому база оподаткування об`єктів житлової та нежитлової нерухомості обраховується на підставі  даних державного реєстру. Для фізичних осіб не оподатковуються квартири загальною площею до 60 кв. метрів та житлові будинки загальною площею до 120 кв. метрів. Для різних типів об`єктів житлової нерухомості (квартири, будинки, дачні, садові будинки) – до 180 кв.метрів.

Відділ організації роботи Луцької ОДПІ

Луцька ОДПІ про звітування неприбуткових установ

Луцька ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області нагадує про те, що наказом Міністерства фінансів України від 28.04.2017р. № 469 викладено у новій редакції форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організацій (далі - Звіт). Нова форма Звіту передбачає лише два звітні податкові періоди: рік та місяць. Річний період - для неприбуткових  організацій, які відповідають вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу та внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій. Місячний звітний період - для неприбуткових підприємств, які порушили вимоги вищевказаного пункту. Звіт у такому випадку подається за період з початку року (або з початку визнання організації неприбутковою в установленному порядку, якщо таке визнання відбулося пізніше) по останній день місяця, в якому вчинено таке порушення. ДФС України у листі від 19.07.2017р. №19001/7/99-99-15-02-01-17 у разі недотримання неприбутковою організацією вимог підпункту 133.4.3 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу рекомендує подавати Звіт за оновленою формою починаючи зі звітного періоду - липень 2017 року у строк, визначений для місячного податкового звітного періоду.

Конец формы