"Ківерцівській друкарні треба дати "друге дихання", - голова Луцької районної ради Олександр Омельчук

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, радник голови Юрій Ройко та начальник відділу з питань освіти, науки, культури, молоді, спорту та медицини Віктор Білик побували на комунальному підприємстві «Ківерцівська районна друкарня».

З’ясувалось, що друкарня працює згідно графіку, на робочому місці є бухгалтер та працівники, проте директор із незрозумілих причин відсутній.

Голова райради Олександр Омельчук наголосив, що друкарні треба дати «нове дихання», аби вона запрацювала на повну потужність і почала приносити прибуток не лише для власного розвитку, а й до районного бюджету.

«Розглядаємо можливість перенести друкарню з Ківерець у Луцьк, адже районна рада має в обласному центрі приміщення, які можна відвести для типографії. Це збільшить потужності друкарні. Якщо вона раніше обслуговувала колишній Ківерцівський район та Ківерці, то після перенесення, розширить географію послуг на Луцьк та новостворений Луцький район», - розповів радник голови Луцької районної ради Юрій Ройко.

Нагадаємо, що рішенням четвертої позачергової сесії Луцької районної ради КП «Ківерцівська районна друкарня» передане на баланс комунального підприємства Луцької районної ради «Райтеплобуд».