„Інклюзивно – ресурсний центр Луцької районної ради” отримав новий спеціалізований автомобіль для підвезення дітей з особливими освітніми потребами.

Приємною подією останнього дня січня 2020 року стало те, що комунальна установа „Інклюзивно – ресурсний центр Луцької районної ради” отримала новий спеціалізований автомобіль для підвезення дітей з особливими освітніми потребами.

Автомобіль обладнаний підйомником та спеціальним пристроєм для колісних крісел, а також методично-дидактичними матеріалами та іграшками.

Участь у даному заході взяли голова районної ради Валентин Приходько, голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев, начальник освіти та культури районної державної адміністрації Валентина Рижук, директор інклюзивно – ресурсного центру Луцької районної ради Юрій Туровський.

Надіємось, що спецтранспорт дасть змогу дітям з особливими освітніми потребами отримати якісні послуги з перевезення і поліпшити транспортну доступність до об'єктів інфраструктури.