Інформація про затвердження Переліку об’єктів малої приватизації, що належать до комунальної власності Чаруківської сільської ради, та підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні та рішень про приватизацію об’єктів комунальної власності

Відповідно Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Чаруківська сільська рада оприлюднює інформацію про затвердження Переліку об’єктів малої приватизації, що належать до комунальної власності Чаруківської сільської ради, та  підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні у 2020 році:

Рішенням Чаруківської сільської ради від 17.06.2020 року № 45/3 «Про затвердження Переліку об’єктів малої приватизації, що належать до комунальної власності Чаруківської сільської ради, та  підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні», а саме:

1.

Фельдшерсько-акушерський пункт, загальною площею 32,6 м2, розташований за адресою – вулиця  Вокзальна, буд.7а,  село Чаруків, Луцький район, Волинська область.

Інформація про прийняття Чаруківською сільською радою рішень про приватизацію об’єктів комунальної власності

1.

Рішення Чаруківської сільської  ради від  17.06.2020 року № 45/5  «Про приватизацію об’єкта малої  приватизації - фельдшерсько-акушерський пункт,  за адресою – вулиця  Вокзальна, буд.7а, село Чаруків, що належить до  комунальної власності  Чаруківської сільської ради»

Назва об’єкта:   Фельдшерсько-акушерський пункт, загальною площею 32,6 м2;

Місцезнаходження об’єкта: вулиця  Вокзальна, буд.7а,  село Чаруків, Луцький район, Волинська область;

Спосіб приватизації: шляхом продажу на аукціоні без умов: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язаних з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу покладаються на покупця.

Виконавчий комітет Чаруківської сільської ради