Ви є тут

Голова районної ради привітав з днем народження Героя Соціалістичної Праці Галину Сергіївну Березу

11 лютого свій 80-й день народження відзначила Герой Соціалістичної Праці Галина Сергіївна Береза. Привітати іменинницю від влади району завітали голова районної ради Валентин Приходько, головний спеціаліст відділу з організації виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, матеріально – технічного забезпечення, охорони праці, пожежної безпеки та безпеки руху АПР Ігор Вишницький.

         Вітаючи іменинницю, Валентин Васильович відзначив надзвичайно вагомий внесок Галини Сергіївни у розвиток сільського господарства Луцького району, подякував за її трудовий подвиг, самовіддачу, людяність і порядність і  побажав ще довгих літ життя при доброму здоров’ї, поваги від оточуючих, тепла і затишку у родині.

БЕРЕЗА ГАЛИНА СЕРГІЇВНА

народилась 11 лютого 1939 року в селі Йосипівка, тепер Городок, Луцького району у сім’ї селянина. В 1954 році закінчила Одерадівську восьмирічну школу та пішла працювати в колгосп ім. Щорса де працювала до1958 року. Надалі переїхала жити в село Коршів та працювала завідувачкою дитячими яслами до 1964 року. З 1964 року працювала ланковою по вирощуванню цукрового буряка. З 1966 по 1969 роки перебувала на вечірньому навчанні у Новокоршівській школі сільської молоді де отримала середню освіту. З 1969 по 1972 рік навчалася у Горохівському радгоспі – технікумі та здобула спеціальність агроном. З 1992 по 1994 рік працювала головою Коршівської сільської ради. На даний час ветеран праці, пенсіонер.Береза Г.С. двічі обиралася депутатом Верховної Ради УРСР від Луцького виборчого округу Волинської області (десятого скликання 1980 - 1985 р.р. та одинадцятого скликання 1985-1990 р.р.), була членом Центральної виборчої комісії народних депутатів Радянського Союзу( 1988 р.). Нагороджена орденом ЛЕНІНА (1971 р.) та орденом Жовтневої Революції ( 1973 р.).

Галині Сергіївні у 1971 році присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці, у 1989 році - присвоєно почесне звання Заслужений працівник сільського господарства Української РСР .

Береза Г.С. користується авторитетом серед жителів Луцького району, активну участь приймає у громадській роботі територіальної громади Луцького району та зокрема Коршівської сільської ради.