Ви є тут

Голова районної ради привітав цуманського лікаря Андрія Ходана з ювілеєм

У Цумані голова Луцької районної ради Олександр Омельчук та його радник Юрій Ройко відвідали новеньку амбулаторію, яку відкрили у грудні минулого року.

Амбулаторія загальної практики та сімейної медицини у селищі Цумань обслуговує близько 18 тисяч жителів громади. Вартість робіт з реконструкції приміщення сягнула майже 12, 5 мільйона гривень. Об’єкт спорудили за рахунок коштів проєкту Світового банку. Це одна із 32 амбулаторій на Волині, які зводилися в рамках проєкту Світового банку.

«Цуманська лікарня однією із перших на Волині перейшла на баланс громади. Питання амбулаторії теж назрівало і у минулому році вона запрацювала.  

Зараз в амбулаторії працює 7 сімейних лікарів, є автомобіль. Має дуже хороше розташування – біля лікарні, поліклініки, що дуже зручно для пацієнтів», - розповів Юрій Ройко.


Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук разом із радником Юрієм Ройком  вручили почесну грамоту лікарю -отоларингологу КНП «Цуманська лікарня» Ходану Андрію Васильовичу за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю в галузі медицини та з нагоди особистого ювілею – 80-річчя.