Голова ради взяв участь у телерадіомарафоні „Поспішаймо робити добро”

Напевно недарма таке чудове і світле свято як День захисту дітей ми святкуємо 1 червня - у перший день літа.

Адже це найкраща пора року – коли все навколо розпускається, квітне і буквально дихає життям. Сонце зігріває своїм теплом, а легке літнє повітря дарує задоволення і наповнює нас силою природи.

Такі самі відчуття викликають діти. Найкраще, що у нас є. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя… Давайте ніколи не забувати, що ці маленькі люди потребують ласки, любові, уваги й турботи. Ми зобов’язані зробити все можливе, щоб наша малеча росла щасливою, розумною, здоровою і талановитою. Нехай наших діток оточують доброта і розуміння, а їхні мрії завжди збуваються.

01 червня голова районної ради Валентин Приходько взяв участь у телерадіомарафоні „Поспішаймо робити добро”. Приурочений він до Міжнародного дня захисту дітей. Мета дійства – зібрати гроші для дітей-сиріт, яких на Волині майже півтори тисячі, а також малечі, яка потребує матеріальної підтримки. У даному заході також взяв участь Лищенський сільський голова Віталій Шкорупський та голова правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України Олена Грінченко.

Валентин Васильович привітав усіх діток зі святом. Побажав щастя, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах! Адже, сьогодні особливої уваги потребують діти – сироти. Не менш важливою є допомога дітям із сімей воїнів АТО, допомога обдарованим дітям із малозабезпечених сімей. Слід зазначити, що цього року 41 дитина Луцького району поїде відпочити та оздоровитись в Буковель.