Ви є тут

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ!

30 жовтня 2014 року о 10 годині  в сесійному залі відбудеться 37 чергова сесія Луцької районної ради. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

- Про інформацію прокурора Луцького району Масалова С.М. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

- Про інформацію начальника Луцького РВ УМВС України у Волинській області Тягунова С.А. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

- Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення на 2012-2017 роки.

- Про зміни до Програми економічного і соціального розвитку Луцького району на 2014 рік.

- Про надання згоди на прийняття  у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району майна державної власності – програмно - апаратних комплексів та обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення.

- Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна.

- Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

- Про затвердження Положення про присвоєння звання „Почесний громадянин Луцького району”.

- Про підтримку звернення Ковельської районної ради до Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації, районних та міських рад Волинської області, Національної спілки журналістів України щодо збереження посади власкора газети „ Волинь – нова” у м. Ковель.

- Про затвердження списку народних засідателів Луцького міськрайонного суду Волинської області. 

- Про затвердження розпоряджень голови та заступника голови ради, виданих в міжсесійний період.

- Різне.

На сесію запрошуються: керівництво райдержадміністрації, прокурор  Луцького району, начальник Луцького РВ УМВС України у Волинській області, керівники районних установ та організацій, що не є депутатами районної ради, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

З матеріалами сесії можна ознайомитися на сайті районної ради в розділі СЕСІЇ.