Ви є тут

День села у Лаврові

Яскравим дійством стало святкування Дня села у Лаврові.

Для багатьох День села – це ще один привід зібратися разом, згадати і тих, хто народився, і хто став на весільний рушник 50 і більше років тому, послухати музичні композиції, подивитися виступи досвідчених артистів й своїх же діточок на сцені та порадіти їхнім творчим успіхам. Тому, зазвичай, на такий день народження не лише сходяться, а й з’їжджаються ті, хто тут народився і виріс, із усіх куточків України. Цей чудовий день об’єднує людей різного віку - від малого до великого. І вітають земляків та гостей завжди щиро та гостинно.

На святі були присутні і почесні гості: голова районної ради Валентин Приходько, депутат районної ради Олександр Бляшук, депутат районної ради Микола Денисюк, Гіркополонківський сільській голова Ніна Симонович.

Офіційну частину  традиційно, відкрила Лаврівський сільський голова Світлана Герасимчук. Щиро привітала земляків, побажала їм миру, здоров’я, добробуту і подякувала всім присутнім за підтримку в розвитку села.

У своєму виступі голова районної ради привітав мешканців села зі святом, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді. А також вручив директору Лаврівського будинку культури ноутбук від Фонду Ігоря Палиці . І ще один сюрприз від депутата районної ради Олександра Бляшука отримали наймолодші мешканці села Лаврів – футбольні м’ячі.

Вже протягом одинадцяти років лаврівцям вистачає творчого запалу та завзяття, щоб у напружену для селянина вересневу пору зорганізуватися заради свята села. Як лунало у вітальних промовах, саме такі дійства об’єднують та гуртують українців.