Ви є тут

9 травня з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля пам’ятника Невідомому солдату в районі Вересневого відбулося покладання квітів

 

9 травня з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля пам’ятника Невідомому солдату в районі Вересневого відбулося покладання квітів. 

У Луцькому районі вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя за мирне майбутнє. Квіти до пам’ятника Невідомому солдату поклали голова районної ради Валентин Приходько, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Озінович та заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас.

Цьогоріч у зв’язку із запровадженим карантином з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції заходи відбулися в обмеженому форматі та з дотриманням карантинних вимог. Однак віддати данину поваги та покласти квіти до пам’ятників можуть усі охочі (із дотриманням соціального дистанціювання та маскового режиму).

Адже пам’ять про Другу світову війну непідвладна ні часу, ні обставинам. У свої горнила вона втягнула 62 країни з 73-х, які існували в той час у світі. Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх воїнів у цій трагедії світового масштабу. Українські солдати мужньо та героїчно виборювали  для світу свободу від нацистських загарбників.

Ця дата – героїзм, пам’ять та вічна скорбота за втраченими мільйонами нерозквітлих українських доль. Це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нащадкам майбутнє.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вже не перший рік святкування відбувається під символічним гаслом – “Ніколи знову!”, наголошуючи, що потрібно зробити все можливе для того, щоб подібне у людській історії більше ніколи не повторилося.

Пам’ятаємо. Перемагаємо.