9 травня біля пам’ятника Невідомому солдату в районі Вересневого відбувся урочистий мітинг та покладання вінків, квітів до могил солдат

Щирі слова вдячності, квіти, радісні привітання ... Усе це, в контексті свята 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, є хвилюючим видовищем для тих, чия молодість була обпалена війною. Уже четвертий  рік поспіль Україна відзначає 9 травня за якісно новим принципом, котрий чітко відповідає історичній пам’яті українського народу та загальноєвропейським традиціям: символічні червоні маки на грудях і усталене гасло «Пам’ятаємо. Перемагаємо»…

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

9 травня, з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля пам’ятника Невідомому солдату в районі Вересневого відбувся урочистий мітинг. У заході взяли участь голова районної ради Валентин Приходько, голова райдержадміністрації Ігор Ярмольський, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Боярчук, заступник голови райдержадміністрації Інна Бас,  голова районної організації війни та праці Юрій Сургент, учасники АТО, представники влади, працівники районної ради та райдержадміністрації, мешканці с. Гірка Полонка, небайдужі громадяни, представники ЗМІ.

Урочистий мітинг розпочався з поминальної панахиди за загиблими у роки Другої світової війни, яку провів Благочинний Луцького району, настоятель храму Архістратига Михаїла с. Гірка Полонка отець Володимир.

Присутні згадали тих, кого немає серед нас в урочистий та скорбний день, тих – хто не пройде в колонах сивочолих ветеранів. З глибокою вдячністю схилили голови перед загиблими воїнами у Другій світовій  війні та  воїнами, які  обороняли територіальну цілісність  України на передовій у різні часи.

У своєму виступі Валентин Васильович зазначив, що День Перемоги завжди викликає почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Усвідомлюючи, якою великою ціною завойовано Перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю всіх, чиї життя забрала війна та висловлюємо шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Сьогодні схиляємо голову перед сучасними захисниками України, героями АТО, які боронять нашу Україну на Сході держави. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Та побажав усім міцного здоров’я, щастя, мирного неба і плідної праці на рідній землі!

По закінченню  мітингу відбулося покладання квітів, в якому взяли участь керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, представники підприємств, установ, організацій, ветерани Другої світової війни та учасники бойових дій, молодь.

В тюльпановому вічному вогні

Весна іде, і переможним кроком

Йде травень крізь хвилини, дні і роки,

Несе нащадкам спогади війни!