Ви є тут

50 – річчя з дня заснування літературно – мистецької студії «Зорі над Стиром»

22 грудня у районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди 50 – річчя з часу  заснування літературно – мистецької студії «Зорі над Стиром». Участь у даних заходах взяв голова районної ради Валентин Приходько.

У своєму виступі голова ради привітав усіх поціновувачів українського поетичного слова зі святом та за організацію і створення літературно – мистецької студії «Зорі над Стиром», багаторічну літературну і журналістську діяльність та з нагоди 50 – річчя з часу  заснування студії  і 90 – річчя від Дня народження нагородив Почесною грамотою районної ради Бородуліна Святослава Івановича – засновника і першого керівника літстудії, ветерана Луцької районної газети «Слава праці», ветерана Другої  світової війни. А також за всебічне сприяння в організації засідань літстудії,  організацію літературних зустрічей у бібліотеках  району та з нагоди 50 – річчя з дня заснування літературно – мистецької студії «Зорі над Стиром» оголосив Подяку голови районної ради Ходаковській Валентині Миколаївні – директору централізованої бібліотечної системи Луцького району.

Довідково: При Луцькій центральній районній бібліотеці та районній громадсько-політичній газеті «Слава праці» діє літературно-мистецька студія «Зорі над Стиром», яка створена 23 березня 1967 року. Першим керівником студії був Святослав Бородулін. Нинішній її керівник – Микола Шостак. Всіх авторів літстудії об’єднує прагнення до літературної творчості. Вони видали три колективні збірки «Зорі над Стиром» і більше 100 авторських книг.