Ви є тут

22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Щороку 22 червня в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої Світової війни. Сьогодні біля пам’ятника Невідомому солдату в районі Вересневого відбулось урочисте покладання квітів.

У заході взяли участь голова районної ради Валентин Приходько, голова райдержадміністрації Ігор Ярмольський, заступники голови райдержадміністрації Володимир Боярчук та Інна Бас, працівники виконавчого апарату районної ради, працівники райдержадміністрації, небайдужі громадяни, представники ЗМІ.

Кожен раз в цей День ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми. Людьми, схожими на нас. З тими ж бажаннями, з тією ж жагою до життя. Людьми з сім’ями, у багатьох з яких теж були діти і онуки. 

 Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!