20 лютого у Луцькій центральній районній лікарні відбулась підсумкова нарада закладів охорони здоров’я Луцького району за результатами роботи 2020 року

20 лютого у Луцькій центральній районній лікарні відбулась підсумкова нарада закладів охорони здоров’я Луцького району за результатами роботи 2019 року. Участь у медичній нараді взяв голова районної ради Валентин Приходько, голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев, директор комунального підприємства „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради” Сергій Коновал та директор комунального некомерційного підприємства „Торчинська районна лікарня Луцької районної ради” Андрій Коновал.

Керівники медичних установ інформували про підсумки діяльності, перспективи розвитку, реформування медичної галузі та функціонування медичних установ у 2020 році.

Загалом діяльність медичних закладів Луцького району направлена на:

- підвищення якості та доступності медичного обслуговування населення;

- охорону дитинства та материнства;

- розвиток сімейної медицини. Оптимізація кількості лікувальних закладів та штатів медичних працівників з метою раціонального використання медичних коштів, освоєння коштів світового банку на розвиток сімейної медицини;

- покращення матеріально – технічної бази медичних установ;

- підвищення якості, лікування забезпечення медичними оглядами, обстеження, створення належних умов перебування у стаціонарних відділеннях воїнів АТО та членів їх сімей;

- боротьбу із захворюваннями на туберкульоз, онкологічні захворювання та ВІЛ-інфекції;

- попередження серцево – судинних та судинно – мозкових захворювань, програма „Волинькард”.

Очільники району подякували керівникам медичних закладів району за плідну роботу та наголосили, що намагатимуться прикладати всіх зусиль, щоб розвивати районні медичні заклади, сприяти провадженню якісних змін та медичних реформ.

В свою чергу Сергій Коновал подякував керівникам району за небайдуже ставлення до медичної галузі, за фінансову підтримку і висловив сподівання, що тільки спільними зусиллями працівників медицини, районної влади, голів ОТГ зможуть забезпечити населення Луцького району якісними медичними послугами.