Ви є тут

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ!

 

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ!

 

05 грудня 2018 року о 10 годині в сесійному залі відбудеться тридцять друга позачергова сесія Луцької районної ради. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту на 2018 – 2020 роки.

- Про внесення змін до районної Програми соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі на 2018 – 2022 роки.

- Про внесення змін до Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018 – 2019 роки.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна та приміщень котелень ЗОШ І – ІІІ ст. смт Торчин, ЗОШ І – ІІІ ст. с. Садів.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна та адміністративного  приміщень територіального центру соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) Луцького району.

Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 25/30 „Про районний бюджет на 2018 рік”.

- Про можливе наступне вивільнення працівників установ, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району.

- Про контракт з директором комунального підприємства „Луцьке”.

- Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради.

- Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради.

Про внесення змін до персонального складу президії районної ради.

- Про звернення депутатів Луцької районної ради до Керуючого Волинською єпархією Української православної церкви єпископа Нафанаїла щодо участі в об’єднавчому соборі Православної Церкви в Україні.

- Різне.

3. На сесію запросити депутатів районної ради, заступників голови райдержадміністрації, керівників районних установ та організацій, окремих голів місцевих рад району, представників засобів масової інформації.

 

 

З матеріалами сесії можна ознайомитися на сайті районної ради http://r-rada.lutsk.ua/в розділіСЕСІЇ, або ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕСІЙ