Ви є тут

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району

 

Відповідно до рішення районної ради від 28.12.2012 № 21/17 ,,Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району” комунальне підприємство „Луцьке” оголошує конкурс на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району, а саме:

-      

нежитлове напівпідвальне приміщення загальною площею 87,6 м. кв., яке розташоване за адресою: м. Луцьк, вул. Ковельська, 53.

Основні умови конкурсу:

1. 

Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць становить 315,36 грн. (без урахування ПДВ).

2. 

Ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням, а саме: для розміщення їдалень, буфетів, які не здійснюють продаж товарів підакцизних груп.

3. 

Дотримання вимог щодо експлуатації об’єкта.

4. 

Компенсація переможцем конкурсу витрат пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації.

5. 

Здійснення таких ремонтних робіт та придбання наступних предметів:

-    

заміна вікон;

-    

заміна електропроводки;

-    

заміна каналізаційної системи;

-    

енергоощадне обладнання;

-    

меблеве оснащення.

Основним критерієм визначення переможця є найбільший розмір орендної плати у разі обов’язкового забезпечення виконання інших умов конкурсу.

Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд комісії такі матеріали:

1) заяву про участь у конкурсі та документи, зазначені в оголошенні про конкурс. Якщо претендент вже подавав заяву про оренду, яка стала підставою для оголошення конкурсу, після оголошення конкурсу він подає нові пропозиції відповідно до умов конкурсу;

- пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати, пропозиція стосовно якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу;

- інформацію про засоби зв’язку з ним;

2) відомості про претендента:

а) для юридичної особи:

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- копії установчих документів;

- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

- завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік (для оренди цілісних майнових комплексів).

б) для фізичної особи:

- копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;

- завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Заяви про право оренди зазначеного майна приймаються протягом 10 робочих днів після опублікування оголошення в газеті за адресою: м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, 4 поверх, 402 каб.

 

Конкурс відбудеться через 20 календарних днів з дати публікації цього оголошення в газеті за адресою: м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, 4 поверх 402 каб.