Ви є тут

До відома депутатів!!!

 

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ!


 


10 липня 2020 року о 10 годині в сесійному залі відбудеться п’ятдесята позачергова сесія Луцької районної ради.


На розгляд сесії виносяться такі питання:


- Про підтримку депутатського запиту Веремчука В.Б. щодо попередження загрози життю населення.


- Про затвердження Програми покращення  функціонування Центру обслуговування платників  Луцької державної податкової інспекції Луцького управління Головного управління державної  податкової служби у Волинській області на 2020 – 2021 роки.


- Про виконання Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018 – 2019 роки.

-Про затвердження Порядку надання поворотної фінансової допомоги.


- Про надання поворотної фінансової допомоги комунальному підприємству „Райтеплобуд”.


- Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 47/7 „Про районний бюджет на 2020 рік”.


- Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Княгининок Княгининівської сільської ради Луцького району Волинської області.


- Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству  „Торчинська районна лікарня  Луцької районної ради” на встановлення плати за послуги, які надаються у сфері охорони здоров’я.


- Про розподіл орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району.


- Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” на встановлення плати за послуги у сфері охорони здоров’я.


- Про  внесення змін до списку присяжних.


- Про використання бюджетних коштів  розпорядниками, одержаних  з районного бюджету в 2019 році.


- Про зняття з контролю рішень районної ради.


- Про надання дозволу на реконструкцію приміщення.


- Про технічні документації із землеустрою щодо поділу земельних  ділянок комунальної власності Луцької районної ради, які перебувають у постійному користуванні комунального підприємства „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради”.


- Про Звернення депутатів фракції ВО „Батьківщина” Луцької районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Національного антикорупційного бюро України та Державного бюро розслідувань щодо перегляду Прогнозного енергетичного балансу України та зловживань у цій сфері.


- Про звернення депутатів Луцької районної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України щодо відміни постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу.


- Про створення комунальної установи „Луцький районний методичний кабінет Луцької районної ради”.


- Про укладення строкових трудових договорів з керівниками закладів загальної середньої освіти.


- Про внесення змін до персонального складу президії районної ради.


- Різне.

З матеріалами сесії можна ознайомитися на сайті районної ради http://r-rada.lutsk.ua/в розділі СЕСІЇ, або ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕСІЙ