Ви є тут

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ ТА КЕРІВНИКІВ РАЙОННИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ !

17 лютого 2017 року о 10 годині в сесійному залі відбудеться чергова сесія Луцької районної ради. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

- Про присвоєння звання „Почесний громадянин Луцького району” (посмертно) Климюку Ігорю Павловичу

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,1693 га, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні), яка розташована за межами населених пунктів Буянівської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про затвердження Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою повноважень на 2017 рік.

- Про Програму інформатизації Луцького району на 2017 рік.

- Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування  в Луцькому районі на 2016 – 2018 роки.

-Про затвердження Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік.

- Про Програму підтримки Луцького районного сектору Управління Державної міграційної служби України у Волинській області на 2017 рік.

- Про звіт голови районної державної адміністрації про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку Луцького району за 2016 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень.

- Про Програму економічного і соціального розвитку Луцького району на 2017 рік.

- Про використання бюджетних коштів головними розпорядниками, одержані з районного бюджету у 2016 році.

- Про затвердження  звіту „Про виконання районного  бюджету за 2016 рік.”

- Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2016 № 15/9 „Про районний бюджет на 2017 рік”.

- Про оплату праці в.о. головного лікаря комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” Чертюк О.П.

- Про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг.

- Про встановлення комунальному підприємству „Луцьке” тарифів на виробництво та постачання електричної та теплової енергії.

- Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Луцького району бібліотек - філій с. Милуші, с. Княгининок, смт Рокині, Княгининівської школи мистецтв, Рокинівської школи мистецтв.

- Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, голова та заступники голови райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

 

З матеріалами сесії можна ознайомитися на сайті районної ради http://r-rada.lutsk.ua/в розділі СЕСІЇ, або ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕСІЙ