Ви є тут

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ , СІЛЬСЬКИХ І СЕЛИЩНИХ ГОЛІВ, КЕРІВНИКІВ РАЙОННИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ !

18 травня 2017 року о 10 годині в сесійному залі відбудеться двадцята позачергова сесія Луцької районної ради. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

- Про підтримку депутатського запиту Янчук О.В. щодо виділення коштів на ремонт дороги по вул. Городинська в с. Веселе .

- Про підтримку депутатського запиту Янчук О.В. щодо виділення коштів на перекриття даху дошкільного закладус. Веселе „Капітошка”.

- Про виконання Програми „Дистанційне обслуговування місцевих бюджетів”.

- Про затвердження Програми інформатизації та комп'ютерного захисту інформаційних ресурсів при казначейському обслуговуванні бюджетних коштів Луцького району на 2017 рік.

Про затвердження Програми розвитку земельних відносин  у Луцькому  районі  на 2017- 2020 роки.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, що намічена для передачі в оренду площею 0,0200 га, підприємцю Мар’юку Ігорю Григоровичу для будівництва та обслуговування автозупинки з магазином ритуальних послуг розташованої за межами населених пунктів Липинської сільської ради Луцького району Волинської області.

Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

- Про внесення змін та доповнень до Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою повноважень на 2017 рік.

Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2016 № 15/9 „Про районний бюджет на 2017 рік”.

- Про направлення на навчання голови районної ради.

- Про надання дозволу комунальному закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” на встановлення плати за послуги у сфері охорони здоров’я.

- Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, голова та заступники голови райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

З матеріалами сесії можна ознайомитися на сайті районної ради

 

 

http://r-rada.lutsk.ua/в розділі СЕСІЇ, або ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕСІЙ