Ви є тут

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ, КЕРІВНИКІВ РАЙОННИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ,

КЕРІВНИКІВ РАЙОННИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

 

26 червня 2018 року о 15 годині в сесійному залі відбудеться двадцять восьма позачергова сесія Луцької районної ради. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

1. Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання Скрицької Н.М.

2. Про підтримку депутатського запиту Котка О.М. щодо виділення коштів на поточний ремонт дороги.

3. Про підтримку депутатського запиту Котка О.М. щодо виділення коштів на придбання доїльного апарату.

4. Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо надання матеріальної допомоги на лікування.

5. Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів на придбання лижного спорядження.

6. Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів для будівництва водопровідної мережі.

7. Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів на капітальний ремонт глядацької зали будинку культури с. Гірка Полонка.

8. Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів для ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини         с. Гірка Полонка.

9. Про підтримку депутатського запиту Назарчука В.П. щодо виділення коштів на облаштування дороги з твердим покриттям.

10. Про підтримку депутатського запиту Гвоздецького О.Я. щодо виділення коштів на капітальний ремонт дороги.

11. Про підтримку депутатського запиту Гвоздецького О.Я. щодо виділення коштів на капітальний ремонт шатрового даху нового корпусу Підгайцівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія”.

12. Про підтримку депутатського запиту Костючик С.Г. щодо виділення коштів на добудову їдальні та санвузлів ЗОШ с. Мстишин.

13. Про підтримку депутатського запиту Федорчука С.Л. щодо виділення коштів для ремонту підлоги вестибюлю ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чаруків.

14. Про підтримку депутатського запиту Дячуна І.М. щодо виділення коштів для ремонту під’їзної дороги до кладовища с. Радомишль.

15. Про підтримку депутатського запиту Рабчевської В.В. щодо здійснення перевірки використання земельної ділянки орендарем Божуком С.С.

16. Про інформацію про результати діяльності місцевої прокуратури на території Луцького району у 2017 році.

17. Про Програму економічного і соціального розвитку Луцького району на 2018 рік.

18. Про виконання Програми інформатизації та комп'ютерного захисту інформаційних ресурсів при казначейському обслуговуванні бюджетних коштів Луцького району на 2017 рік.

19. Про затвердження Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами казначейства щодо реалізації державної регіональної політики на 2018 – 2019 роки.

20. Про затвердження Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою повноважень на 2018 рік.

21. Про внесення змін та доповнень до Районної програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016 – 2020 роки.

22. Про Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018 – 2019 роки.

23. Про внесення змін та доповнень до районної Програми заходів щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на період з 2016 по 2018 роки.

24. Про районну цільову Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2018 – 2020 роки.

25. Про виконання Програми зайнятості населення Луцького району на період до 2017 року.

26. Про затвердження „Програми зайнятості населення Луцького району на період до 2020 року”.

27. Про виконання Районної програми реабілітації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період до 2017 року.

28. Про виконання Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік.

29. Про затвердження Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 – 2019 роки.

30. Про затвердження Районної комплексної програми з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року”.

31. Про виконання Програми інформатизації Луцького району на 2017 рік.

32. Про Програму інформатизації Луцького району на 2018 рік.

33. Про продовження терміну дії районної Програми розробки схем планування територій та коригування генеральних планів населених пунктів Луцького району на 2018 2020 роки.

34. Про виконання Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної Гвардії України та інших військових формувань у Луцькому районі на 2017 рік.

35. Про затвердження Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної Гвардії України та інших військових формувань у Луцькому районі на 2018 рік.

36. Про районну цільову Програму розвитку туризму на території Луцького району на 2018 – 2020 роки.

37. Про створення комунальної установи „Інклюзивно – ресурсний центр Луцької районної ради”.

38. Про Положення про проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно – ресурсного центру та Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно – ресурсного центру.

39. Про внесення змін та доповнень до „Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки”.

40. Про затвердження Порядку проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району.

41. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

42. Про затвердження звіту „Про виконання районного бюджету за 2017 рік”.

43. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 25/30 „Про районний бюджет на 2018 рік”.

44. Про надання згоди на безоплатну передачу майна та приміщення котельні ЗОШ І – ІІІ ст. с. Боратин.

45. Про надання згоди на безоплатну передачу майна та приміщення котельні ЗОШ І – ІІІ ст. с. Городище – 2.

46. Про встановлення комунальному підприємству ,,Луцьке” тарифів на виробництво та постачання теплової енергії.

47. Про затвердження кандидатур членів до складу Госпітальної ради Луцького госпітального округу від Луцького району.

48. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів Несвічівської сільської ради Луцького району Волинської області для ведення особистого селянського господарства площею 0,2700 га, що намічена для передачі у власність гр. Сизюк Лідії Іванівні.

49. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського приватного підприємства „Рать” для обслуговування господарських будівель і дворів загальною площею 0,1034 га на території Ратнівської сільської ради за межами населених пунктів Луцького району Волинської області.

50. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського приватного підприємства „Рать” для обслуговування господарських будівель і дворів загальною площею 1,7247 га на території Ратнівської сільської ради за межами населених пунктів Луцького району Волинської області.

51. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського приватного підприємства „Рать” для обслуговування господарських будівель і дворів загальною площею 4,9514 га на території Ратнівської сільської ради за межами населених пунктів Луцького району Волинської області.

52. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,2500 га, розташованої за межами населених пунктів Буянівської сільської ради Луцького району Волинської області та запроектованої для передачі в оренду гр. Гузьо Володимиру Степановичу для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування будинку механізатора).

53. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення площею 0,6670 га, що намічена для передачі в оренду гр. Матищаку Ярославу Богдановичу для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування приміщення котельні, реммайстерні) та розташована за межами населених пунктів Чаруківської сільської ради Луцького району Волинської області.

54. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для передачі в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 0,2072 га, яка розташована за межами населених пунктів Садівської сільської ради Луцького району Волинської області.

55. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 8,5000 га, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні), розташованої за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради Луцького району Волинської області.

56. Про звернення депутатів фракції ВО „Батьківщина” Луцької районної ради з приводу впровадження нових стандартів заготівлі молока.

57. Про звіт голови районної ради.

58. Про доручення виборців, дані депутатам районної ради під час проведення звітів у 2018 році.

59. Про звіт постійної комісії районної ради з гуманітарних питань.

60. Про внесення змін до персонального складу постійної комісії районної ради з гуманітарних питань.

61. Про внесення змін до списку присяжних.

62. Про персональний склад комісії Луцької районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

63. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

64. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту.

65. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, голова та заступники голови райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

З матеріалами сесії можна ознайомитися на сайті районної ради http://r-rada.lutsk.ua/в розділі СЕСІЇ, або ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕСІЙ