Ви є тут

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ, КЕРІВНИКІВ РАЙОННИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

24 листопада 2017 року о 10 годині в сесійному залі відбудеться двадцять четверта позачергова сесія Луцької районної ради. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

– Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання Фіца А.П.

- Про підтримку депутатського запиту Коменди В.П. щодо виділення коштів.

- Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту на 2012 -2017 роки.

Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2016 № 15/9 „Про районний бюджет на 2017 рік”.

- Про районну Програму соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі на 2018 – 2022 роки.

- Про виконання районної цільової соціальної Програми реформування системи закладів для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

- Про затвердження Програми організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луцького району на 2018 рік.

- Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради.

- Про передачу транспортного засобу.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок, що надані в оренду СГПП „Рать” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташовані за межами населених пунктів Гіркополонківської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для експлуатації та обслуговування споруд об’єктів передачі електроенергії, площею 0,1432 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Княгининівської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для експлуатації та обслуговування споруд об’єктів передачі електроенергії, площею 0,0108 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Ратнівської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для експлуатації та обслуговування споруд об’єктів передачі електроенергії, площею 0,0085 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для розміщення  та обслуговування ліній електропередач, будівель та  споруд з метою  передачі та розподілення електроенергії, площею 0,0045 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Баківцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для розміщення  та обслуговування ліній електропередач, будівель та споруд з метою передачі та розподілення електроенергії, площею 0,0126 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Чаруківської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,0700 га, що надана в оренду громадянину Шабалі Руслану Ярославовичу для риборозведення розташованої за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради.

- Про внесення змін до персонального складу постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, депутатської етики, законності та боротьби зі злочинністю.

- Про внесення змін до списку присяжних.

- Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, голова та заступники голови райдержадміністрації, окремі керівники районних установ та організацій, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

 

З матеріалами сесії можна ознайомитися на сайті районної ради http://r-rada.lutsk.ua/в розділі СЕСІЇ, або ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕСІЙ