Ви є тут

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ !

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ !

 

6 жовтня 2017 року о 10 годині в сесійному залі відбудеться 23 позачергова сесія Луцької районної ради. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

- Про підтримку депутатського запиту Кучери Ю.В. щодо виділення коштів на ремонт дороги по вул. Зеленій с. Несвіч.

- Про підтримку депутатського запиту Пивовар М.Й. щодо виділення коштів для ремонту актового залу ЗОШ І - ІІІ ст. смт Торчин.

- Про підтримку депутатського запиту Пивовар М.Й. щодо фінансування Програми підготовки робітничих кадрів.

- Про  підтримку депутатського запиту Пивовар М.Й. щодо виділення коштів на придбання медобладнання.

Про підтримку депутатського запиту Никонюка А.О. щодо виділення коштів.

- Про інформацію про результати діяльності місцевої прокуратури на території Луцького району за І півріччя 2017 року.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотек – філій с. Одеради, с. Боголюби, с. Забороль, с. Шепель.

- Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Луцького району бібліотек – філій с. Одеради, с. Боголюби, с. Забороль, с. Шепель.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

- Про надання згоди на безоплатну передачу технологічного обладнання котелень шкіл.

- Про припинення діяльності загальноосвітньої школи І ступеня с. Тарасове шляхом ліквідації юридичної особи.

- Про внесення змін до Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2016 – 2017 роки.

- Про внесення змін та доповнень до Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою повноважень на 2017 рік.

- Про надання дозволу комунальному закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” на встановлення плати за послуги у сфері охорони здоров’я.

- Про надання згоди на передачу в оренду майна.

- Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу  Луцького району на 2016 – 2020 роки в новій редакції.

- Про внесення змін до районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2012 – 2017 роки.

- Про внесення змін та доповнень до районної „Програми висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, додаткової економічної підтримки та реформування редакції Луцької районної газети Слава праці на 2016 – 2018 роки”.

- Про внесення змін та доповнень до Програми матеріально – технічного забезпечення військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в районі на 2017 – 2018 роки.

- Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації Програми матеріально – технічного забезпечення військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в районі на 2017 – 2018 роки.

- Про надання згоди комунальному підприємству „Луцьке”.

- Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна.

- Про укладання та підписання Меморандуму про співпрацю щодо компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Про виконання районної цільової Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2008 – 2016 роки.

- Про використання бюджетних коштів головними розпорядниками, одержані з районного бюджету у І півріччі 2017 року.

Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2016 № 15/9 „Про районний бюджет на 2017 рік”.

- Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, голова та заступники голови райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

 

 

З матеріалами сесії можна ознайомитися на сайті районної ради http://r-rada.lutsk.ua/в розділі СЕСІЇ, або ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕСІЙ